Turniej Piłki Nożnej – Białka Tatrzańska 2019

przez | 22 maja 2019

W dniu 21 maja b.r. nasza drużyna piłkarska wzięła udział w Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez DPS w Białce Tatrzańskiej. Po zaciętych, wyrównanych, pełnych dramaturgi i sportowego dreszczyku emocjach nasz team dotarł do finałowego meczu. W nim, po spotkaniu toczonym na najwyższym piłkarskim poziomie musieliśmy uznać wyższość gospodarzy turnieju. Mimo porażki w finale, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wziąść udział w zawodach oraz z możliwości skonfrontowania naszej aktualnej formy na tle innych drużyn, którą podnosimy w regularnych treningach. Każdy z naszych zawodników włożył w rozegranych spotkaniach całe swoje serce, pełnie nabytych umiejętności piłkarskich, co w czasie zawodów spotykało się wielokrotnie z gorącymi brawami ze strony widzów. Za udział w turnieju otrzymaliśmy puchar, medale i pamiątkowe dyplomy. Po sportowych emocjach, każdy z zawodników mógł skosztować goracego posiłku oras kiełbaski z grilla. Mając w pamięci niezapomniane chwile, które spędziliśmy w boiskowej rywalizacji fair-play oraz serdecznego przyjęcia, mamy nadzieję na sportowy rewanż w sierpniu – na organizowanym przez naszą placowkę „Integracyjnym Turnieju Pilki Nożnej“ Warto również zaznaczyć, że start w turnieju w Białce Tatrzańskiej jest etapem przygotowań do udziału w corocznych rozgrywkach piłkarskich „Seni CUP 2019“ w Czarnej, które odbędą się w czerwcu.